Aplikacione

Pas panairit CES në Las Vegas, fillimi i muajit shkurt në botën e teknologjisë u shënjua nga eventi Samsung Unpacked ku u prezantua seria më e fundit e telefonave inteligjentë Galaxy S23. Seria përbëhet nga Galaxy S23, Galaxy S23+ dhe...