Bota

‘Plas’ mes Turqisë dhe Greqisë/ Erdogan: Mitsotakis për mua nuk ekziston! Reagon Athina Turqi- Tensionohensërish situata mes Turqisë dhe Greqisë. Një deklaratë e presidentit turk Rexhep Tajip Erdogan i kanë nxehur më shumë gjakrat. Sulmi i Erdogan erdhi menjëherë pas...