ballkan

Pas deklaratave të së dërguarit të Posaçëm Donald Trump për marrëveshjen Kosovë-Serbi, Richard Grenell, vjen një reagim nga ministri i Jashtëm serb Iviça Daçiç. Grenell në vizitat e tij më Thaçin dhe Kurtin ka përsëritur kërkesën e Washingtonit që Kosova...
Më Shumë...