Magazinë

Bebe Rexha është njëra nga femrat më të kërkuara në tregun muzikor botëror. Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha vazhdon të jetë e angazhuar në mbrëmje dhe koncerte të ndryshme. Mbrëmë ajo ka performuar në Chicago ku ka falenderuar...
Më Shumë...