Transmetuar më 11-07-2017, 23:16

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar gjatë mbrëmjes së sonte pranë një kompleksi në kryeqytetin kosovarë të Prishtinës.

Mediat vendase shkruajnë se disa të shtëna janë dëgjuar në një incident kriminal, ndërsa policia ndodhet në vendin e ngjarjes duke kërkuar gëzhojat.

Nga të shtënat nuk raportohet për të lënduar.

Vijon puna nga autoritetet për zbardhjen e ngjarjes dhe kapjen e autorëve./a.k/noa.al/