Transmetuar më 23-07-2017, 18:47

Fustani i bardhë është ëndrra më e rëndësishme e të gjitha vajzave që nisin një jetë të re në çft dhe më vonë familjare.

Së fundmi është krijuar një tendencë e re e fustaneve të nusërisë, ku thyehet ngjyra e bardhë.

Modelet e publikuara së fundmi nga stilistët tregojnë një fustan ndryshe nga ai tradicionali.

Ne kemi shkëputur disa fotografi të këtyre modeleve.

Të gjitha vajzat mund t’i hedhin një sy fotove dhe të shohin nëse janë brenda shijeve të tyre./a.k/noa.al/