Transmetuar më 13-09-2017, 18:54

Seksi oral nuk është më një tabu dhe në rrjetet sociale vlojnë këshillat dhe videot dedikuar “artit të ëmbël”.

Gjatë ditëve të fundit po bën xhiron e botës një video lidhur me teknikën e “portokallit të kuq”.

Praktika e nxehtë është shpjeguar për publikun nga Jada Pinkett Smith, bashkëshortja e aktorit Will Smith, e cila e ftuar në një spektakël televiziv të një televizioni australian, shpjegoi dobitë.

“Merrni një portokall në temperaturë ambienti, të madhe dhe të lëngshme, prijeni në dy skajet dhe hapni një gropë në mes, sa dimensionet e organit gjenital të partnerit, as më të madhe dhe as më të vogël”, shpjegon zonja Smith.

Ajo tregon se për ta bërë raportin më të kënaqshëm, duhen përdorur goja, duart dhe portokalli. Praktikojeni në këtë mënyrë dhe do të shihni rezultate të papara. /a.y/noa.al