Transmetuar më 04-10-2017, 00:56

Arilena Ara, vajza që po bën namin me koncerte jashtë Shqipërisë, tashmë është rritur dhe nuk ka më pamjen e asaj vajzës së vogël që konkurronte dikur në "X Factor".

Daljet e saj me veshje provokuese po bëhen gjithnjë e më të shpeshta duke i shtuar zërit të saj unik edhe pamjen shumë tërheqëse.

Së fundmi në një koncert në Bukuresht, Arilena ka dalë e veshur me një fustan shumë të shkurtër që i tregonte tangat duke bërë publikun të çmendej.

Për më tepër shihni fotografinë.