Transmetuar më 09-12-2017, 22:28

Një ngjarje e rëndë me pasojë plagosjen ka ndodhur gjatë mbrëmjes së sotme në Kosovë.

Mësohet se një i ri 17-vjeçar në Prishtinë është goditur me thikë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:10, ndërsa i lënduari është dërguar në spital ku edhe po merr trajtim mjekësor.

Nuk dihen ende motivet e kësaj ngjarjeje.

Ndërkaq Policia ka identifikuar të dyshuarin që kreu plagosjen dhe ka nisur punën për kapjen e tij./a.k/noa.al/