Transmetuar më 30-12-2017, 11:11

Femrat për nga natyra janë romantike, po kur dhe meshkujt janë të tillë, atëherë situata është edhe më e bukur.

Gjermani Michael Opp, me profesion zjarrfikës ka befasuar të dashurën e tij, me anë të një propozimi romantik.

Ai ka përdorur shkallët e kamionit të zjarrfikëses për të shkuar në banesën e të dashurës së tij.

Nga ana tjetër e dritares doli e dashura e tij e cila mbeti pa fjalë kur u përball me propozimin.

E reja tha direkt “po”, duke marrë kështu dhuratën më të bukur për ditën e Krishtlindjeve. /a.y/noa.al