Transmetuar më 30-12-2017, 21:00

Këngëtarët Erik Lloshi dhe Fatima Ymeri vijnë me një këngë të re.

Kënga e publikuar gjatë ditës së sotme, mban titullin “Kujtime”.

Kënga “Kujtime” është një baladë dashurie që shoqërohet edhe me videoklip.

Teksti i këtij dueti është punuar nga Muma, ndërsa muzika nga Edlir Begolli.

Se si do të pritet ky duet do e shohim në ditët në vazhdim.

Klipin e gjeni më poshtë./a.k/noa.al/