Transmetuar më 14-02-2018, 19:06

Ajo ishte duke pozuar për një revistë të njohur, por gjërat nuk shkuan edhe aq mirë për modelen Kate Upton.

Po dilte fotografi topless, e hipur në një shkëmb, dhe po ndiqte udhëzimet e kuratorëve.

Në një moment, një dallgë e fuqishme ra mbi trupin e saj duke e rrëzuar nga shkëmbi.

Modelja 25 vjeçare ishte në mes të këtij seti fotografik në ishullin Aruba, kur një dallgë e fortë e rrëzoi.

Nuk dihet nëse ka pësuar lëndime nga ky incident, por të pranishmit shkuan menjëherë në ndihmë të saj. /k.k/noa.al/