Transmetuar më 08-03-2018, 15:33

Një i pastrehë kë ndërruar jetë në moshën 46-vjeçare, pas problemeve të shumta me jetën.

Ai jetonte rrugëve dhe u bë i famshëm pas një videoje në të cilën ai luante në piano.

Ryan Arcand jetonte rrugëve të qytetit të qytetit të Edmontonit, në Kanada, dhe ishte mjeshtër i pianos.

Mediat kanadeze raportojnë se Arcand ka pasur probleme me alkoolin, shëndetin mendor dhe kushtet e vështira ekonomike, duke qenë se ishte i pastrehë.

Videoja e tij bëri xhiron e botës në internet, teksa mori mbi 11 milionë klikime, kur u publikua në vitin 2014. /k.k/noa.al/