Transmetuar më 08-03-2018, 20:31

Në Instagram ka shumë modele seksi të fitnesit dhe trajnere seksi, por njëra i lë të gjithë gojëhapur me format e saj të trupit.

Me trupin e saj të përsosur dhe me një pamje të mrekullueshme, kjo trajnere e fitnesit është një qenie e përsosur për ta parë.

Amanda Lee është padyshim një nga modelet më seksi.

E hollë por me një trup seksi, Amanda ju lë gojëhapur.

Nëse shihni fotot e saj, do mbeteni “gojëhapur”.