Transmetuar më 03-11-2018, 16:02

Një video e publikuar më poshtë, tregon një "kabinë" ku një natë kushton 50 mijë euro.

Kabina është e vendosur pesë metra thellë në det.

Ajo ofron rehati maksimale dhe përbëhet nga një dhomë e madhe gjumi, një dhomë ndenjeje dhe banja.

Panelet e mëdha prej xhami, lejojnë të shihet çfarëdo gjallesë që noton nëpër ujërat e kristalta.

Suita e emëruar Muraka, ka kushtuar 15 milionë euro që të kompletohet, dhe i dhuron vizitorëve pamjet e mahnitshme të ujërave të Oqeanit Indian.

Mund ta zbuloni më poshtë këtë "magji"./a.k/noa.al/