Orgji mes kafshëve, kamera kap getopardët duke bërë seks treshe
Transmetuar më 10-01-2019, 21:12

Një video e rrallë është publikuar në internet.

Pamjet e mëposhtme kanë bërë xhiron e botës për shkak të përmbajtjes së saj.

Në video shihen teksa dy getopardë meshkuj e një femër kryejnë marrëdhënie.

Video është xhiruar në Tswalu, Afrikë të Jugut dhe ka lënë "pa fjalë" të gjithë.

Getopardi femër shihet teksa tenton të ikë por është ngujuar keq dhe nuk ia del.

Për më shumë, ndiqeni videon e mëposhtme.