Pa reçipeta dhe pa mbathje, modelja shqiptare “ndez” temperaturat
Transmetuar më 12-01-2019, 17:22

Modelja me origjinë shqiptare Tika Camaj, është e njohur në të gjithë botën.

Ajo ka postuar së fundmi një foto, ku nuk ka lënë aspak vend për imagjinatë.

Modelja është shfaqur duke pozuar pa të brendshme, duke u shfrenuar imagjinatën të gjithëve.

Tika Camaj punon për Victoria’s Secrets dhe ka treguar se nuk e ka aspak problem mëngjesin sepse në këtë foto është shfaqur krejtësisht pa make-up.

E çka mund të thuhet në fund është se modelja është në super formë.

Shihni fotografinë e mëposhtme për të kuptuar më shumë.