Loading...
Modelja e njohur del në ballkon e zhveshur, gjoksi i saj i gjithi jashtë
Transmetuar më 20-04-2019, 18:40

Emily Ratajkowski është një nga modelet më të pëlqyera në botë.

Të gjithë e njohin atë për fotografitë që publikon duke treguar format e saj të mrekullueshme dhe bukurinë e përsosur, shkruan Daily Mail.

Emily Ratajkowski së fundmi ka befasuar shumë, duke pozuar disi më ndryshe.

Modelja dhe aktorja 27-vjeçare, ndërsa mbante një paruke rozë, u ekspozua në një ballkon në Los Anxhelos të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, duke mos e mbuluar gjoksin me asgjë.

Emily teksa po pozonte, ishte në mes të xhirimit të një projekti për revistën Love.

Fotografitë e saj, kanë marrë komente të shumta..

Ja galeria e fotove. /a.k/noa.al/

Loading...
Loading...