Loading...
Mesazhi i Noizy-t: Ja përse nuk duhet ta gjykoni të kaluarën time
Transmetuar më 23-04-2019, 22:15

Muzika e tij pëlqehet shumë, sidomos nga të rinjtë.

Fjala është për reperin e njohur me emrin e artit, Noizy.

Në rrjetet sociale, ai shpesh tregon imazhe nga aktiviteti i tij, por edhe jeta personale.

Së fundmi, Noizy ka sjellë një mesazh që e shoqëron me një foto dhe ku shkruan:

"Mos e gjykoni të kaluarën time, nuk jetoj më atje".

Noizy gjithashtu është një nga muzikantët më të ndjekur në rrjetet sociale, ku numëron 1.3 milionë ndjekës./a.k/noa.al/

Loading...
Loading...