Shenjat e horoskopit më të çmendura në krevat, zbuloni cilat janë
Transmetuar më 27-05-2019, 21:06

Marrëdhëniet seksuale varet në gjendjen emocionale dhe në personin që ndodhet në anën tjetër të krevatit. Doni të dini nëse jeni pjesë e më të "çmendurve"?

Virgjëresha – Njerëzit e kësaj shenje duken të pafajshëm, por mund të kthehen në "kafshë" kur duan diçka të ngrohtë. Pavarësisht se kanë fytyrë engjëlli, fshehin fantazi dhe dëshira të ndaluara.

Akrepi – Një akrep ka nevojë për shumë vëmendje në momentet romantike për të mbuluar nevojat e brendshme. Janë entuziastë dhe pothuajse të përkryer.

Ujori –  Njerëzit e kësaj shenje janë pak më të butë kur vjen puna te çështjet intime. Ata nuk janë shumë të mirë në gjetjen e mundësisë për të folur në lidhje me këtë temë, ose për ta praktikuar atë kaq shpesh. Sidoqoftë, kur aktivizohen në dhomën e gjumit, mund të jeni të sigurt se do të jetë një përvojë e çmendur.

Dashi – Njerëzit e kësaj shenje janë sadistë, në mënyrën më të mirë të mundshme, dhe nuk u mungon imagjinata, të cilën e vendosin gjithmonë në praktikë. Nëse ju pëlqen të provoni gjëra të reja, mos e nënvlerësoni kurrë mundësinë për ta sjellë në shtrat.

Loading...
loading...
Loading...