Moti sot, 3 Korrik 2019
Transmetuar më 03-07-2019, 06:06

Kjo javë paraqitet kryesisht me kthjellime ne te gjithe territorin, perjashtuar mesin e javes ku vranësirat dhe shirat do te jene te pranishme, me te dukshme ne zonat malore. Temperaturat e ajrit do te jene te larta ku termometri do te ngjitet deri ne 39⁰C.

Persa i perket muajit Korrik, parashikohet i thate dhe i nxehte.

Reshjet do te jene nen normen mujore ndërsa temperaturat e ajrit do te jene mbi vlerat mesatare shumëvjeçare.

Loading...
Loading...