Nuk është e lehtë të jesh nënë! Jessica Alba bëhet pishman për tatuazhet (Foto)
Transmetuar më 21-07-2019, 22:39

Jessica Alba duket se është penduar në lidhje me 2 prej tatuazheve që ka në trup.

Aktorja e njohur e Hollywood shprehet se nuk duhet të kishte “gdhendur” në trupin e saj 2 tatuazhet.

Vendimin e ka marrë në rininë e saj dhe këtë e ka treguar hapur në një intervistë të dhënë për “Refinery 29”.

Tatuazhi i parë që ka bërë më tepër pishman këngëtaren është një fjongo pozicionuar poshtë kurrizit, në fundshpinë. a/m/noa.al/

Loading...
Loading...