“Ndihem super mama”, dedikimi plot dashuri i Hueyda El Saied për të birin
Transmetuar më 10-08-2019, 08:10

Hueyda El Saied shpeshherë flet për lidhjen e ngushtë që ka me birin e saj Gabrielin si dhe i bën atij herë pas here dedikime në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto me të voglin dhe përbri saj ka bërë një dedikim plot dashuri.

“Kur je e rrethuar me dashuri, jeta merr tjetër dimension. Nuk ka rëndësi çfarë mendojnë njerëzit për ty, apo çfarë bëjnë.

Dashuria na bën të fortë dhe kur unë jam pranë këtij bukuroshit të vogël dhe të zgjuar, ndihem si një super mama, një super njeri që asgjë dhe askush nuk mund ta ndalë për të marrë atë që do dhe meriton”-ka shkruajtur Hueyda./b.l/noa.al/

Loading...
Loading...