Vrasje në mes të Rrëshenit, ekzekutohet me armë zjarri një person
Transmetuar më 12-08-2019, 11:49

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mesdistën e sotme në qëndër të Rrëshenit ku një person është ekzekutuar me armë zjarri.

Sipas informacioneve të para, viktima është një 47 vjeçar i identifikuar si Armando Gjini, i cili është qëlluar me armë në mes të qytetit.

Ngjarja ka ndodhur vetëm pak minuta më parë, rreth orës 11: 33 dhe nuk dihen ende detaje dhe rrethana të ngjarjes.

Policia e cila ka shkuar në vendin e ngjarjes po punon për zbardhjen e plotë të saj si dhe identifikimin dhe kapjen e autorit/ve./b.l/noa.al/

Loading...
Loading...