Djali i Ramës feston ditëlindjen, publikon foton e pazakontë për 29-vjetor
Transmetuar më 12-08-2019, 12:43

Greg Rama, djali i Kryeministrit Edi Rama ditën e sotme mbush 29 vjeç.

Në këtë ditë ai ka publikuar një fotografi të pazakontë të tijën.

Në të ai shihet më i plakur dhe me thinja, çka me sa duket, është fryt i aplikacionit aq të përhapur i cili i plak njerëzit.

“Lindur në këtë datë, 29 vite më parë”, shkruan Gregori.

Ajo që bie në sy është ngjashmëria e madhe mes tij dhe Kryeministrit. /a.y/noa.al

Loading...
Loading...