Rozana Radi publikon foto me bikini, zbulon pjesën intime
Transmetuar më 13-08-2019, 13:31

Këngëtarja dhe moderatorja Rozana Radi ndodhet me pushime në Santorini të Greqisë.

Nga këto pushime ajo ka ndarë me ndjekësit e saj disa fotografi ku shihet duke pozuar me bikini.

Në njërën prej tyre ajo shihet me bikini të zeza buzë pishinës, por për shkak të mbathjeve të vogla, ka zbuluar pjesën anësore të zonës intime.

Bie në sy trupi në formë i Rozit, e cila nuk ka asnjë lëshim.

Ndonëse po shkon rreth 40 vjeçe, Rozana tregohet e kujdesshme sa i takon pamjes dhe këto foto me bikini e konfirmojnë. /a.y/noa.al

Loading...
Loading...