Çifti “tapë” në mes të rrugës, dhurojnë skena të turpshme
Transmetuar më 14-08-2019, 21:25

Një video ku shihet një çift i dehur është bërë virae në rrjetet sociale.

Kjo, për shkak të përmbajtjes së saj.

Në video shihet që një mashkull dhe një femër urinojnë në publk dhe në mes të ditës pa e vrarë mendjen.

Në video shihet se ata janë aq të dehur saqë nuk i mbajnë as këmbët.

Për më shumë detaje shihni videon e mëposhtme./a.k/noa.al/ 

Loading...
Loading...