Shenjat e Horoskopit që nuk rrinë dot pa seks
Transmetuar më 02-09-2019, 23:37

Astrologët thonë se shenjat që vijojnë si më poshtë janë shenjat më të papërmbajtshme në seks.

Ja për cilat shenja bëhet fjalë:

Binjakët

Binjakët e paqëndrueshëm dëshirojnë të “kërcejnë” nga njëra lule te tjetra, sapo të vërejnë që partneri nuk i plotëson nevojat e tyre të mëdha. Pa seks bëhen të tërbuar dhe shumë të shpërqendruar.

Akrepi

Keni dëgjuar shprehjen “i pangopshëm/e pangopshme”? E po ai është i krijuar bash për këtë epitet. Akrepi mund të humbë vetëkontrollin kur është i pakënaqur, mirëpo nëse nuk ka pasur seks një kohë të gjatë, bëhet “i tërbuar”. Nuk përjashtohet mundësia që gjatë kohës së mungesës seksuale të kërkojë shërbime të prostitutave./a.k/noa.al/

Loading...
Loading...