Tragjedi në rrugë, humb jetën këngëtarja e re
Transmetuar më 04-09-2019, 17:56

Këngëtarja e re 26-vjeçare, Hailey Smith ka humbur jetën në një aksident rrugor.

Ajo u përplas nga një motor, çka rezultoi fatal për jetën e saj.

“Një grua që po drejtonte motorin u përplas në rrugën Medway në Millinocket, Maine, të Britanisë, gjë që i shkaktoi vdekjen.

Duket se ajo nuk ka arritur të marrë kthesën siç duhet dhe është përplasur”, njoftoi policia.

Hailey u bë e njohur në vitin 2012 kur konkurroi në  “American Idol”. /k.k/noa.al/

Loading...
Loading...