Këngëtarja shqiptare “çmend” para pasqyrës, pozon në bikini
Transmetuar më 09-09-2019, 22:29

Morena Taraku njihet si një nga femrat më seksi të shoubizit shqiptar.

Ajo ka qenë shumë provokuese me imazhin e fundit të publikuar në llogarinë e saj në Instagram.

Këngëtarja që së fundmi është kritikuar për videoklipin e këngës,sërish ka provokuar me postimin e bërë ku nshfaqet në bikini, para pasqyrës.

Komentet dhe pëlqimet kanë qenë të shumta krahas fotografisë së publikuar.

Morena, e cila aktualisht jeton në Turqi, ka njoftuar fansat e saj se shumë shpejt do të publikojë një tjetër projekt muzikor./a.k/noa.al/

Loading...
Loading...