Ylli britanik “çmend” fansat në Instagram, fotot e saj tejet “të nxehta”
Transmetuar më 09-09-2019, 22:59

Ajo ishte një nga vajzat që u përfol më shumë në spektaklin britanik “Big Brother”.

Kjo jo pa arsye, pasi Chloe Khan nuk la ‘gjë pa bërë’ brenda në shtëpi, që nga daljet zhveshur e deri tek seksi me partnerin.

Ndërkohë pas daljes nga shtëpia ajo po shijon jetën e saj normale por tashmë e famshme.

Ajo gjithashtu është një nga femrat më të ndjekura në rrjetet sociale ku herë pas here nuk ngurron të tregojë format e saj fizike tunduese.

Nuk mungojnë komentet dhe pëlqimet në fotot e saj./a.k/noa.al/

Loading...
Loading...