Këngëtarja e njohur e kompletuar me Robert Berishën pranë saj, i jep edhe një puthje (FOTO)
Transmetuar më 11-09-2019, 19:59

Ndarja e tij pak kohë më parë me Nora Istrefin bëri shumë bujë.

Por pak kohë pas ndarjes, Big Mama, një këngëtare tejet e pëlqyer dhe e përfolur shqiptare, e cila u shfaq kohët e fundit para publikut ndryshe duke i larguar kilogramët e tepërt, njihet edhe si një nga mikeshat e ngushta të Robert Berishës.

Këngëtarja është duke i kaluar pushimet në një vend luksoz e atje ajo është vizituar nga ‘loçka e tij’, Robert Berisha, siç tha ajo.

“Tash u kompletuam, m’ka ardh loçka’", e ka përshkuar foton, ku Big Mama shfaqet, duke i dhuruar puthje Robertit, e ky i fundit ja kthen me buzëqeshje. Duket thjesht një puthje miqësore. /a.m/ NOA.al

Loading...
Loading...