Tregoni kujdes me ta, njihuni me 2 shenjat e horoskopit që shquhen për xhelozi “të tmerrshme”
Transmetuar më 26-09-2019, 21:14

Astrologët kanë përcaktuar se dy shenjat e horoskopit që vijojnë si më poshtë shquhen për xhelozi të tmerrshme.

Gaforrja

Një Gaforre në shumicën e kohës nuk është e sigurtë për dashurinë e partnerit. Gaforret kanë xhelozi të theksuar. Ata thjesht dinë ta fshehin mirë diçka të tillë.

Nga një lidhje ata kërkojnë siguri, përkëdhelje dhe diçka që përkrah mirë “guaskën” e tyre.

Luani

Thuhet se në dashuri Luanët janë besnikë dhe kanë nevojë të paparë të dinë të njëjtën gjë për partnerin e tyre. Vëmendja dhe përkushtimi është shumë i rëndësishëm për ta.

Është e thjeshtë të bësh xheloz dikë të shenjës së Luanit, të cilët mund të bëhen edhe të pamëshirshëm nëse shohin që partneri i tyre është i përqendruar diku tjetër ku s’është ai./a.k/noa.al/

Loading...
Loading...