Foto nga festa e 1-vjetorit të Kajan, dedikimi emocionues i mami Ajolës
Transmetuar më 08-10-2019, 21:35

Kajan është gëzimi i parë i mami Ajolës dhe babi Erionit.

Një vit më parë kryebashkiaku i Tiranës dhe dhe bashkëshortja e tij u bekuan me një djalë.

Ndërkaq 2 ditë më parë djali i kryebashkiakut i tyre mbushi 1 vjeç.

Sot Ajola ka publikuar foton e parë nga festa e një vjetorit të Kajan.

Ajo ka ndarë një foto familjare ku i vogli duket në krahët e babait të tij dhe ku vetë Ajola e sheh me admirim. Krahas fotos ajo ka bërë dedikimin emocionues, ku ka shkruajtur: “Ti je ylli në qiellin tonë të natës, dashuria jonë e përjetshme”./a.k/noa.al/

Loading...
Loading...