Shqipëri-Andorra, dalin në shitje biletat. Ja çmimet
Transmetuar më 31-10-2019, 23:15

Federata Shqiptare e Futbollit, ka publikuar çmimet dhe ka nxjerrë në shitje biletat për ndeshjen e parafundit eliminatore të Euro 2020, të Kombëtares shqiptare.

Shqipëri-Andorrë, do të luhet më 14 nëntor, ora 20:45, në "Elbasan Arena".

Çmimet e biletave variojnë:

500 lekë më e lira në tribunat G2 dhe C2.

1 000 lekë në tribunat G1, G3, C1. C3.

1 500 lekë në tribunat F dhe D.

2 000 lekë tribuna E.

3 000 lekë tribunat B1 dhe B5.

4 000 lekë në tribunat A1, A4, B2 dhe B4.

5 000 lekë në tribunat B3, A2 dhe A3.

8 000 lekë në tribunën VIP.

Të interesuarit mund t’i gjejnë biletat pranë dyqanit të FSHF, tek stadiumi "Selman Stërmasi" dhe në "Elbasan Arena", si dhe "online"./a.k/noa.al/

Loading...
Loading...