Skenë si në filma, një grup vajzash në Prishtinë përleshen mes tyre
Transmetuar më 31-10-2019, 23:55

Një ngjarje e turpshme është filmuar në Kosovë.

Një rrahje brutale mes një grupi të vajzave është filmuar në orët e mbrëmjes së sotme në lagjen Veternik të Prishtinës.

Në video shihet se si vajzat përleshen keq mes tyre, një skenë si në filma.

Ngjarja është filmuar nga telefoni në një nga parkingjet e një qendre tregtare në Prishtinë.

Nuk dihen ende detajet e sherrit dhe nëse autoritetet janë duke u marrë me rastin në fjalë.

Më poshtë keni videon./a.k/noa.al/