Po bënte seks në makinë, humb jetën 19-vjeçarja
Transmetuar më 03-11-2019, 17:44

Një vajzë 19-vjeçare ka gjetur vdekjen teksa ishte duke bërë seks me të dashurin e saj në makinë.

Ngjarja ka ndodhur natën e Hallouinit në Nju Xhersi të shteteve të Bashkuara.

Francis Victoria Garcia dhe Michael Gaffney raportohet se po bënin seks në pjesën e pasme të makinës.

Pak kohë para vdekjes, 19-vjeçarja ishte larguar nga një lokal, ndërsa për këtë ngjarje akuzohet edhe Gaffney.

Autopsia vërtetoi se disa dëmtime në qafë i shkaktuan vdekjen vajzës së re.

21-vjeçari i tha policisë se kishin marrë ilaçe pa recetë përara se të bënin seks. /k.k/noa.al/ /k.k/noa.al/