Qeni endacak i plagosur, futet në farmaci për të kërkuar ndihmë
Transmetuar më 04-11-2019, 08:49

Një qen endcak ndalet në hyrje të një farmacie në Stamboll. Duke vështruar nga jashtë derës pa hyrë brenda, shikon drejt farmacistes Banu Cengiz.

Ai ishte një vështrim keqardhjeje dhe i përvuajtur. Sapo gruaja bëri një gjest për ta ftuar brenda, ai iu afrua asaj dhe e vendosi putrën në duart e saj, sikur të donte t’i tregonte asaj se kishte prerje dhe ishte gjakosur.

Farmacistja më pas pastroi plagën e tij, i aplikoi një ilaç dhe ai e falënderoi duke u pëkëdhelur rreth saj.

Gruaja i dha gjithashtu ushqim dhe ujë. Video pasi është hedhur në internet është bërë virale./b.l/noa.al/

Loading...
Loading...