Dhimbje e madhe, Adelina Tahiri humb personin e afërt
Transmetuar më 06-11-2019, 08:17

Dita e djeshme duket të ketë qenë e vështirë jo vetëm për Kaltrina Selimin, nëna e të cilës u nda nga jeta.

Me një humbje të rëndë është përballur edhe këngëtarja tjetër, Adelina Tahiri.

Përmes rrjeteve sociale, Tahiri ka zbuluar se është ndarë nga jeta gjyshja e saj të cilën e ka thirrur gjithmonë si ‘nënë’.

“U prehsh në paqe nënë. Do të na mungosh”, shkruan Adelina përbri fotos së gjyshes.

Gjyshja është një person mjaft i rëndësishëm dhe i dashur në jetën tonë, dhe kushdo që është rritur me të e kupton fare mirë dhimbjen e humbjes së saj./b.l/noa.al/

Loading...
Loading...