Liverpul kalon mes vështirësive në raundin tjetër të CHL, kualifikohet edhe Napoli
Transmetuar më 10-12-2019, 21:26

Asnjë surprizë për kampionët në fuqi të Champions League, Liverpul që kaloi në raundit tjetër të kompeticionit.

U desh shumë punë për anglezët që të merrnin tre pikë në këtë takim përballë Salzburg.

Ekipi i drejtuar nga Jurgen Klopp ka shënuar 2 gola për 60 sekonda me Naby Keita dhe Mohamed Salah.

Skuadra tjetër e kualifikuar në këtë grup është edhe Napoli. /k.k/noa.al/

Loading...
Loading...