“Plasje të reja tëmthi ju presin!” Elvana Gjata paralajmërim pas humbjes në festival, gati për “hakmarrje” (FOTO)
Transmetuar më 30-12-2019, 22:52

Elvana Gjata, pavarësisht zhgënjimit në festival, entuziazmin e saj e ka shprehur nëpërmjet një postimi në Instagram, me bashkëpunëtorët e saj në SHBA.

Ajo kërkon të lërë gjithçka pas dhe duket më e motivuar për t’u “hakamarrë”.

“Jam mirënjohese për ju çdo ditë!”, shkruan ajo. “Andy Gramm je vëllai madh që punon me mish e shpirt pa u ndalur! Ti je frena unë gazi.”

Valdrin Sahitin e quan “vëllai vogël i çmendur, plot jetë dhe energji pozitive! Motorr i vërtet!”.

Faleminderit me gjithë zemër për gjithçka që bëni për mua! Do jem gjithmonë aty për ju! Cant ëait for the future. Plasje të reja tëmthi ju presin. Love you my family!

Ajo u premton fansave” “plasje të reja tëmthi ju presin”, por pa përmendur se me kë e ka fjalën, me siguri për ata që i mohuan fitoren në festivalin e Këngës në RTSH dhe kritikët..

Elvana iku menjëherë e zhgënjyer nga Shqipëria, pas humbjes së festivalit, të cilin siç dihet e fitoi Ari Lena Ara me këngën “shaj”./NOA.al

Loading...
Loading...