Elisa Spiropali bëhet nënë për herë të dytë, zbulon emrin e veçantë të bebit
Transmetuar më 20-01-2020, 12:19

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali është bërë nënë për herë të dytë.

Lajmin e gëzuar e ka ndarë për të gjithë ndjekësit e saj me anë të një postimi në Facebook.

Elisa ka publikuar një fotografi me të dy fëmijët e saj, duke zbuluar kështu edhe të sapolindurin, djalin e vogël.

“Kren❤”, shkruan Spiropali, e cila ka zgjedhur në këtë formë një tjetër emër shqiptar për djalin.

Kjo pasi edhe vajza 5-vjeçare, ka emër të pastër shqiptar Nalta.

Elisa është e martuar me Salarjon Totën dhe me ardhjen e djalit të tyre në jetë, familja është plotësuar. /a.y/noa.al

Loading...
Loading...