Për herë të parë të katërt bashkë, Miriami ndan nga karantina foton e ëmbël me Albanin dhe fëmijët
Transmetuar më 20-03-2020, 13:11

U desh izolimi nga koronavirusi, që çifti i këngëtarëve Miriam Cani dhe Alban Skënderaj, të sillnin për herë të parë një portret të plotë familjar bashkë me dy fëmijët e tyre.

Mesditën e sotme Miriami ka ndarë një foto ku shihet me djalin në krahë, ndërsa Albani me vajzën.

Portreti familjar është realizuar në divanin e shtëpisë.

“Dashuria është çelësi i çdo porte! Të rrimë në shtëpi për njeri-tjetrin”, shkruan Miriami. /a.y/noa.al

PËRDITËSIM LIVE

Loading...