Arrestimi i Klodian Duros, policia del me deklaratë
Transmetuar më 27-03-2020, 12:24

Policia e Tiranës del me deklaratë lidhur me arrestimin e ish-futbollistit të kombëtares Klodian Duro.

Bëhet me dije se nga efektivët e komisariatit Nr.2 është arrestuar në flagrancë Klodian Duro, 43 vjeç, banues në Tiranë.

Arrestimi i tij u bë pasi, duke thyer urdhrin e mbrojtjes e marrë nga ish-bashkëshortja e tij, ka ushtruar dhunë fizike ndaj saj si edhe e ka përndjekur në mënyrë të vazhdueshme .

Ndaj ish-futbollistit hetimet janë në vijim, ndërkohë që materialet iu referuan Prokurorisë së Tiranës për veprat penale “Dhuna në familje”, “Përndjekja” dhe “Veprime në kundërshtim me vendimet e gjykatës”. /a.y/noa.al

Arrestohet Klodian Duro, akuza që rëndon ndaj tij

Loading...