Djegin “koronavirusin”, mesazhi i të rinjve nga Kosova në këto ditë të vështira
Transmetuar më 16-04-2020, 21:29

Disa të rinj artistë në Kosovë kanë dhënë një mesazh të rendësishëm sa i përket luftës kundër koronavirusit.

Këta të rinj, kanë realizuar një video sensibilizuese me thirrjen që të qëndrohet në shtëpi në mënyrë që të mos rrezikohen jetët.

Ata përmes kashtës kanë bërë simbolin e koronavirusit dhe më pas e kanë djegur.

Videoja është publikuar në youtube, ndersa mund ta shihni më poshtë./a.k/noa.al/

Loading...