Të papërmbajtshëm, kapen duke bërë seks në ballkon
Transmetuar më 03-05-2020, 16:28

Një çift në Barcelonë të Spanjës është filmuar teksa bën seks në ballkon, pa u shqetësuar fare.

Gjithçka u zbulua nga një banor i zonës, ndërsa pamjet më pas u shpërndanë në rrjetet sociale.

Në video, krahas skenës erotike, dëgjohen edhe zërat e personave që filmojnë atë që shohin.

Ky është një rast i përsëritur në Spanjë që prej bllokimit nga koronavirusi. Pamjet i shihni duke klikuar KËTU.

Spanja ka qenë ndër vendet më të goditura nga shpërthimi i koronavirusit, dhe sipas shifrave të fundit janë mbi 24 mijë viktima deri tani. /k.k/noa.al/

Loading...