Horoskopi/ Shenja ideale në shtrat, plotëson të gjitha dëshirat e veta dhe të partnerit
Transmetuar më 07-05-2020, 20:48

Astrologët shprehen se Ujori konsiderohet në horoskop, si shenja më e mirë në shtrat.

Kjo pasi Ujori, jo vetëm ka synimin të plotësojë dëshirat e partnerit, por ia del të plotësojë edhe dëshirat e pasionet e veta.

Kur është puna për në dhomën e gjumin, të lindurit e Ujorit nuk i lënë pas dore gjërat, japin dhe marrin maksimumin.

Në shtrat ata janë sa inteligjentë, aq edhe të ndjeshëm dhe të vëmendshëm ndaj detajeve.

Në përgjithësi nuk të japin përshtypjen si persona “të nxehtë”, por nën çërçafë janë komplet ndryshe, shumë entuziastë, me imagjinatë dhe fantazi të shfrenuar.

Pasionet më të mëdha seksuale, Ujorët i provojnë me Binjakët, Ujorin, Shigjetarin dhe Virgjëreshën./noa.al/

Loading...