FOTOT/ Kur zhvishet analisti Alfred Lela dhe…
Transmetuar më 23-05-2020, 00:03

Mbrëmja e së enjtes, mund të themi se ishte një çmenduri e vërtetë. Analisti Alfred Lela, nuk ngurroi të zhvishej live në transmetim televiziv, përballë kryeministrit Edi Rama.

Ai uli pantallonat duke demonstruar dhunën që sipas tij policia kreu ndërsa ishte në protestën për shembjen e Teatrit Kombëtar.

E rrjeti, kaq do, nis me fantazitë e tij që i gjeni në këtë kolazh imazhesh, montazhe të përdoruesve të Facebook e Instagram. E sigurisht nuk mungojnë imazhet thumbuese dhe për disa personazhe të tjerë që i gjeni në fotogaleri.

Loading...