Moderatoren Shqiptare e ngatërrojnë me aktoren e njohur turke
Transmetuar më 20-10-2020, 12:05

Moderatorja Fjoralba Ponari ka një ngjashmëri me një prej aktoreve më të njohura turke , Elcin Sangu.

Së fundmi Fjoralna ka rrëfyer një episod të lezetshëm në aeroport, ku njerëzit lehtësisht mund ta ngatërrojnë me turken.

Një ndjekës kurioz e ka pyetur moderatoren nëse e kanë ngatërruar ndonjëherë me ndonjë person tjetër dhe me kë, ndërsa ajo është përgjigjur:

" Po me Elcin Sangun në aeroport".

/NOA.al