Mbeti shtatzënë, zbulohet marrëdhënia intime e polices me të burgosurin
Transmetuar më 20-10-2020, 17:28

Një police burgu ka sjellë në jetë një fëmijë pas marrëdhënieve intime me një të burgosur.

Ajo është 26-vjeçarja Kerianne Stephens, e cila flinte me të dënuarin për vrasje Louis Tate.

Thuhet se ata takoheshin prej pesë muajsh brenda një burgu në Kent.

Sipas raportimeve marrëdhënia u zhvillua midis 1 shtatorit të 2018-ës dhe 8 janarit të vitit të kaluar, ndërsa u zbulua se ata kishin përdorur edhe një celular në burg, ku shkëmbenin thirrje telefonike dhe mesazhe. /k.k/noa.al/